Proč platit za web měsíčně a jakou službu vybrat?

Měsíčně placené služby jsou velkým trendem dnešní doby. Měsíčně platíme nájem kanceláře nebo bytu, automobil buď formou spotřebitelského úvěru, klasického nebo operativního leasingu, měsíčně platíme také elektřinu, plyn, vodu, internet, paušál na telefon atp. K měsíčním platbám se také uchylují velké softwarové společnosti jako třeba Google, Microsoft, Adobe aj. Je to vlastně naprosto přirozené. Měsíčně dostáváme výplatu, měsíčně plánujeme veškeré výdaje.

Rozmělnění plateb na nižší měsíční částku je tak příjemnější a nezatěžuje to tolik naše cashflow. Je pro vás lepší platit pár stovek měsíčně po určitou dobu, než zaplatit najednou třeba 30.000 Kč?

Webové stránky za měsíční paušál

Na českém trhu je několik služeb, které nabízí tvorbu webu za měsíční poplatek. Ve většině případů je to pár stovek měsíčně. Jsou ale mezi nimi rozdíly. Na následujících řádcích se vám je pokusím vysvětlit.

Většina takto fungujících služeb vám nabídce za měsíční platbu nástroj, pomocí kterého relativně jednoduše a svépomocí zvládnete web vytvořit. Mají k dispozici desítky šablon, modulů, atd. Tady je ale jádro problému.

Pro někoho může být fajn, vytvořit si web přesně podle toho, jak si představuje. Zamyslete se ale nad tím, jak velkou úroveň takto vytvořený web může mít. Určitě jste nevystudovali grafickou školu, určitě nevíte co je UX/UI, určitě nemáte ponětí co je SEO a už vůbec nemáte ponětí, co přesně je důležité na web napsat abyste přesvědčili lidi ke koupi vašeho produktu nebo služby. Vytvoříte si tedy s nejlepším úmyslem jen jakousi elektronickou vizitku a budete doufat, že se vám někdo ozve. Tvorba webu je poměrně rozsáhlá disciplína, spojující několik oborů dohromady.

Ve finále tedy strávíte spousty hodin času na tvorbě webu svépomocí, který ani nemusí být funkční a efektivní. Samozřejmě je možno najmout si grafika, který vám web na tomto nástroji vytvoří a copywrightera, který vám dá dohromady obsah. Toto jsou ale další náklady nad rámec již placeného měsíčního paušálu.

Proč je Web na operák jiný?

Služba Web na operák vám ve vámi zvoleném nebo individuálně nastaveném paušálu nabídne komplex služeb jako webové stránky na míru, grafické služby, copywrighting, služby SEO (optimalizace pro vyhledávače), správu sociálních sítí, PPC kampaně, monitoring návštěvnosti atp. Vše přesně na míru vaší službě. Obrovskou výhodou je, že toto všechno máte již v rámci paušálu. Neplatíte nikdy nic navíc. Nemusíte si nic zjišťovat, učit se s novým systémem, nemusíte studovat postupy ani návody.

Bez startovacího poplatku

Spousta tvůrců webových stránek vám nabídne tvorbu webu za fixní částku a následný servis. Zaplatíte tedy velkou sumu na začátku a poté platíte měsíčně za následný servis a správu. U tvorby eshopů to funguje obdobně ale navíc odvádíte ještě procenta z obratu. Web na operák takto nefunguje. Zvolíte paušál a ten platíte. Nic víc, nic míň. Žádné skryté poplatky, žádné procenta z obratu.

Originál je přece lepší!

Nikdo nechce mít web a reklamu podobnou jako někdo jiný. Služby, u kterých si můžete vytvořit web svépomocí ale takto fungují. Nabídnou vám šablonu, kterou požívají stovky dalších, i když s vysokou mírou personalizace.

To co tvoříte nebo to co nabízíte je přece originál a podle toho byste se měli i prezentovat.

Web na operák vám vytvoří webové stránky a reklamu přesně na míru vašim službám nebo produktům. Můžete si tak být jistí, že nikdo nebude mít podobný, ne-li stejný web jako vy.

Závěrem bych chtěl dodat, že je zcela na vás, co si zvolíte a na co si troufnete. Je ale důležité aby to mělo požadovaný efekt a tím je návštěvník, který vás na internetu najde, kterého váš web zaujme a který u vás nakoupí!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Odběr novinek.

Chcete vědět co je u nás nového a občas nějakou malou, někdy i větší slevu?

Vyplněním vašeho emailu a kliknutím na tlačítko „PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU“ automaticky souhlasíte se zpracováním, uchováním a použitím vašeho emailu k marketingovým účelům. Web na operák nikdy neposkytne vaše údaje třetím stranám. Vámi zadané informace budou použity výhradně pro účely marketingových kampaní Webu na operák. Ze zasílání newslatterů se můžete kdykoliv odhlasit kliknutím na tlačítko „Odhlásit se z odběru“ v těle příchozího e-mailu.

Máte dotaz?

Není vám něco jasné? Potřebujte se na cokoli zeptat?

Zavolejte nebo napište. Rádi vám vše sdělíme třeba u šálku dobré kávy.

Kliknutím na tlačítko „odeslat“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů. Prohlašujeme, že tyto údaje budou použity pouze za účelem zpětného kontaktu. Nebudou nikde dlouhodobě evidovány, používány k marketingovým účelům, ani poskytovány třetím stranám.