NAŠE SLUŽBY...

… aneb, co vám můžeme nabídnout?

Tvorba webových stránek a eshopů.

Web je jedním ze základních pilířů celé propagace a proto by měl být kvalitní. Neměla by to být je jakási elektronická vizitka. Takový web je k ničemu a nepotřebujete jej. Nemějte web jen proto, že soused jej má taky a proto, že vám „stačí“. Mějte web, který chcete a který funguje. Uvědomujeme si, že prostředky, které jsou nutné vynaložit na vytvoření opravdu kvalitního webu mnohdy přesahují pěticifernou položku a mít kvalitní web je tak pro mnohé velmi těžko dosažitelné. Našim cílem je poskytovat klientům kvalitní, na míru jeho podnikání vytvořené, vždy obsahově a technicky aktuální webové stránky, které budou reprezentativní a přinesou mu nové klienty. To vše za měsíční paušál, který si může dovolit opravdu každý. I třeba začínající podnikatel.

Tvorba firemních identit, grafické služby.

Firemní identita, jinak také korporátní identita z anglického Corporate Identity (zkratka CI) by měla být základem každé firmy, značky, produktu nebo třeba služby. Je tvořena logem, definicí barev, fontů (písem) a společných poznávacích prvků (ikony, křivky, přechody, …). Prolíná se napříč všemi prvky propagace. Webem, vizitkami, letáky, velkoplošnou reklamou atp. Aby bylo zajištěna efektivní komunikace ven tzv. „na zákazníky“, je třeba určit jednotnou podobu všech těchto prvků a toto také důsledně dodržovat. To vše vám vytvoříme a v budoucnu budeme nadále určovat a udržovat směr vaší firemní identity.

On-line marketing.

Online marketing je dnes jednou z nejsilnějších zbraní ve světě propagace. Dnes již nestačí mít jen dobrý web. Jsme si vědomi toho, že to vše chcete a potřebujete, ale zároveň na to nemáte čas. A proč byste taky měli mít. Máte přece dost starostí se svým podnikáním. Nechte to vše na nás!

Máte dotaz?

Není vám něco jasné? Potřebujete se na cokoli zeptat?

Zavolejte nebo napište. Rádi vám vše sdělíme třeba u šálku dobré kávy.

Kliknutím na tlačítko „odeslat“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů. Prohlašujeme, že tyto údaje budou použity pouze za účelem zpětného kontaktu. Nebudou nikde dlouhodobě evidovány, používány k marketingovým účelům, ani poskytovány třetím stranám.