Připadová studie.

Roman Janků Management

Umělecká agentura Roman Janků management s. r. o. zastupuje řadu významných umělců na poli klasické hudby. Mimo jiné také pořádá každoroční koncertní cykly Klasika Viva a Klášterní hudební slavnosti v několika městech České Republiky. Web na operák pro tuto agenturu zpracovává veškerou propagaci včetně propagace koncertních cyklů (online i tiskoviny). V rámci paušálních služeb jsme navrhli identitu agentury a také obou koncertních cyklů včetně vytvoření webových stránek.

Logo agentury.

Webové stránky agentury.

Loga projektů.

Webové stránky projektů.

Letáky.

Plakáty.

Billboardy.

… a mnoho dalšího.

Hodnocení klienta.

Se službami Webu na operák jsem velice spokojen. Jejich kreativita je pro materiály našich projektů velkým přínosem, nabízí profesionální přístup na vysoké úrovni a jednání s nimi je vždy korektní. Grafika projektů je díky jejich návrhům nyní na vysoké úrovni, což oceňují i návštěvníci.
MgrA. Roman Janků
majitel agentury a ředitel koncertních cyklů

Máte zájem o něco podobného?

Není vám něco jasné? Potřebujete se na cokoli zeptat?

Zavolejte nebo napište. Rádi vám vše sdělíme třeba u šálku dobré kávy.

Kliknutím na tlačítko „odeslat“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů. Prohlašujeme, že tyto údaje budou použity pouze za účelem zpětného kontaktu. Nebudou nikde dlouhodobě evidovány, používány k marketingovým účelům, ani poskytovány třetím stranám.